Fotografia dziecka

Patronat:

PAKIETY POBRAŃ
100+ ebooków dla pasjonatów psychologii

Ich liczba ciągle rośnie, a Ty masz gwarancję niezmiennej ceny

TRENING PSYCHOLOGICZNY PSYCHOLOGIA DZIECKA RELACJE I ZWIĄZKI PSYCHOLOGIA PRACY ROZWÓJ OSOBISTY MINDFULNESS

Znajdziesz tu ciekawe publikacje na temat rozwoju osobistego, relacji międzyludzkich, mindfulness oraz zrównoważonego wychowania dzieci.

Nasze materiały powstają we współpracy z Charakterami – najpopularniejszym w Polsce magazynem o tematyce psychologicznej.

Najlepsze ebooki oraz audiobooki czekają na Ciebie - wybierz pakiet pobrań, który Cię interesuje i czytaj tak, jak lubisz.

Skorzystaj z pakietów pobrań

 

6 obszarów tematycznych
Komplet publikacji dotyczących emocji dziecka, wspierania jego rozwoju, komunikacji w bliskich relacjach. Praktyczne ćwiczenia i techniki autoterapii, dzięki którym zadbasz o swój dobrostan psychiczny oraz lepiej poznasz siebie samego, swoje wybory, a także innych ludzi.

 

Ebooki – Twój zielony wybór
Jeśli uważasz się za mola książkowego, a do tego interesuje Cię los naszej planety – pakiety pobrań idealnie wpisują się w twoje potrzeby. A może właśnie to będzie ten Twój pierwszy krok, w stronę zmiany nawyków na „zielone”?

 

Pakiet 8 pobrań w cenie 2 książek
Niesamowita oszczędność dla wszystkich zapracowanych osób, które chcą mieć dostęp do e-booków psychologicznych z różnych obszarów tematycznych

 

Dostęp do ebooków w ciągu kilku sekund
Nie musisz wychodzić z domu, przemierzać sklepów w poszukiwaniu tytułu, który cię interesuje, a także stać w kolejce do kasy. Wystarczy kilka kliknięć. Dostęp do ebooków zaraz po dokonaniu płatności.

Popularni autorzy

PONAD 100 EBOOOKÓW NA START
Najczęściej poruszane tematy

 

Komunikacja w bliskich relacjach

Jak aktywnie słuchać drugiej osoby i być uważnym na jej potrzeby? Jak dbać o szczerość i otwartość? Jak mówić, żeby być zrozumianym?

 

Psychologia dziecka

Dowiesz się, jak przebiega rozwój emocjonalny i psychiczny Twojego dziecka. Jako rodzic/opiekun nauczysz się zauważać jego problemy i potrzeby w różnych etapach życia.

 

Psychologia związku

Konkretne wskazówki do autoterapii oraz lifehacki, które pomogą Ci w zbudowaniu trwałego, pełnego szczęścia, szczerości, zrozumienia i empatii związku.

 

Zdrowy styl życia

Dowiesz się, jaki wpływ na Twoje samopoczucie może mieć dieta, aktywność fizyczna czy ilość snu. Wyposażysz się w praktyczne metody i techniki, dzięki którym poczujesz się lepiej – fizycznie i psychicznie!

 

Rozwój zawodowy

Dowiesz się, jakie mechanizmy psychologiczne mogą stać za efektywnością Twojej pracy zawodowej oraz poznasz praktyczne wskazówki, które pobudzą Twoją kreatywność i zmotywują do działania.

 

Wychowanie

Praktyczne tipy wychowawcze, dzięki którym skutecznie poradzisz sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami dnia codziennego w życiu rodzica/opiekuna.

Wybierz pakiet pobrań

Pamiętaj, że w ramach zakupionego pakietu masz aż 365 dni na wybór ebooków. Śledź nasze premiery i czytaj tak, jak lubisz!

Pakiet 8 pobrań
149 zł brutto
99 zł brutto
cloud_download
Limit pobrań: 8
payment
Płatność:
jednorazowa, online, kartą, BLIK lub proforma
library_add
Możliwość dokupienia kolejnego pakietu pobrań
Pakiet 15 pobrań
199 zł brutto
149 zł brutto
cloud_download
Limit pobrań: 15
payment
Płatność:
jednorazowa, online, kartą, BLIK lub proforma
library_add
Możliwość dokupienia kolejnego pakietu pobrań
Pakiet 20 pobrań
299 zł brutto
199 zł brutto
cloud_download
Limit pobrań: 20
payment
Płatność:
jednorazowa, online, kartą, BLIK lub proforma
library_add
Możliwość dokupienia kolejnego pakietu pobrań

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas.

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
tel. 61 66 55 800