PRZEMYŚLNIK

Zrozum swoje emocje | Zbuduj głębsze relacje ze sobą i z innymi | Żyj uważniej i pełniej

Przemyślnik to swoisty, terapeutyczny dziennik dla osób, które szukają harmonii w swoim życiu. To miejsce, w którym znajdziesz narzędzia z obszaru praktyki wdzięczności i podejścia uważności.

Odkryj nową odsłonę harmonii w swoim życiu

W „Przemyślniku” możesz zapisywać swoje myśli, cele, wspomnienia i emocje. Dzięki niemu w każdej chwili będziesz mógł/mogła powrócić do tego, co przeżywałeś(-aś) dzień, tydzień, a nawet miesiąc wcześniej. Dzięki braku konkretnych dat możesz rozpocząć przygodę z monitorowaniem własnych myśli i emocji w dowolnym momencie.

Dzięki ćwiczeniom zawartym w Przemyślniku masz szansę, aby otworzyć się na różne doświadczenia, poznać nawet swoje najskrytsze marzenia, plany i nauczyć się głośno nazywać i mówić o swoich emocjach, a także komunikować swoje granice.

Przemyślnik: Twój drogowskaz do rozwijania się i pogłębiania samoświadomości

Jagoda Cieszyńska w swojej pracy Pamiętnik jako forma terapii podkreśliła, że zapisywanie przeżyć w formie dziennika lub pamiętnika stanowi istotną technikę terapeutyczną, umożliwiającą dogłębną analizę egzystencjalną.

To właśnie dzięki spisywaniu swoich doświadczeń i refleksji możemy zgłębiać i zrozumieć głębsze aspekty naszego życia. Przemyślnik to narzędzie, które pomaga nam odkrywać naszą tożsamość, rozwijać się i pogłębiać nasze zrozumienie samego siebie.

Przemyślnik, to wyjątkowy dziennik ułatwiający świadome zagłębianie się w sobie, w którym znajdziesz:

Myśli tygodnia
Motywujące i skłaniające do refleksji cytaty inspirujących kobiet – Natalii de Barbaro, Kasi Kucewicz, Joanny Chmury, Małgorzaty Majewskiej.
Zdania dnia
Dzięki którym w jasny sposób określisz jakie emocje i myśli towarzyszyły Ci w konkretnym dniu i w danej sytuacji. Stawisz czoła swoim wadom i zaletom; sformułujesz cele, plany i marzenia; dasz sobie przestrzeń na wdzięczność i szczerość; uwolnisz fantazję i opowiesz o najbardziej szalonych rzeczach i sytuacjach, jakie Cię spotkały.
Tygodniowy rozkład
Każdego dnia będziesz mogła/mógł podzielić się innymi doświadczeniami i przemyśleniami. Jeśli chcesz, obok nazwy dnia możesz wpisać konkretną datę, co pozwoli Ci na jeszcze dokładniejsze prowadzenie Przemyślnika – masz tutaj dowolność!
Ogarniacz nawyków
Miejsce, gdzie przed rozpoczęciem każdego tygodnia możesz wypisać nowe lub do tej pory niezrealizowane nawyki, nad którymi chcesz pracować w najbliższym czasie
Ćwiczenia i praktyki
Z psychologiczną nutą oraz dozą uważności i samowspółczucia zadania i wskazówki, które dzięki wdrożeniu do Twojej codzienności jeszcze bardziej pozwolą zadbać Ci o zdrowie psychiczne, samopoznanie i regulację emocji oraz akceptację tego, co wokół Ciebie.
Roczne podsumowanie
Na zakończenie czas na kilka refleksji, dygresji, wnioski i ustalenie konkretnych celów i działań na kolejne miesiące.
 

Razem z Przemyślnikiem

Zadbasz o praktykę wdzięczności, miłości i akceptacji wobec siebie
Nauczysz się słuchać i rozumieć siebie – swoje myśli, emocje, uczucia przez co łatwiej będzie Ci zrozumieć Twoje zachowania i sposoby postępowania w określonych sytuacjach. Odnajdziesz wewnętrzny spokój i zrozumiesz siebie.
Zaopiekujesz się własnymi potrzebami i nauczysz się wyznaczać granice
Dzięki zagłębianiu się w swoje wewnętrzne Ja, poznasz i nauczysz się wyrażać swoje potrzeby oraz komunikować własne granice prywatności. Dasz sobie przestrzeń na bycie tu i teraz, w zgodzie z własnymi przekonaniami.
Nauczysz się rozumieć swoje ciało i umysł
Poprzez zawarte w Przemyślniku ćwiczenia poznasz i wcielisz w życie sposoby na zrozumienie i regulację Twojego ciała i umysłu – sygnałów jakie wysyła Ci w danym momencie; emocji, które pojawiają się w Tobie, kiedy myślisz o konkretnej osobie, miejscu, sytuacji
Wypracujesz nowe nawyki i rytuały
Daj sobie szansę i przestrzeń na wypracowanie nowych przyzwyczajeń, które wprowadzą do Twojego życia powiew świeżości, dodadzą energii i motywacji do realizacji nowych działań, a jednocześnie będą szansą na wprowadzenie zasad, które przyniosą Ci ukojenie i równowagę.
 

Co zyskasz dzięki codziennej praktyce wdzięczności?

 • Zadbasz o jakość relacji z sobą samą i z Twoimi bliskimi
 • Zwiększysz swoje poczucie szczęścia i zadowolenia z życia
 • Będziesz bardziej doceniać otaczających Cię ludzi i drobnostki dnia codziennego
 • Poprawisz jakość swojego snu
 • Wzmocnisz swoją silną wolę i poczucie własnej wartości

Przemyślnik – terapeutyczny dziennik z ćwiczeniami mindfulness

Zamów kilka sztuk na prezent i zaoszczędź do 20% od aktualnej ceny! Liczbę sztuk wybierzesz w następnym kroku w koszyku. Rabat naliczy się automatycznie.
2-3
sztuki
 
10% rabatu od aktualnej ceny
4-5
sztuk
 
15% rabatu od aktualnej ceny
6
lub więcej sztuk
 
20% rabatu od aktualnej ceny

Wybierz okładkę swojego Przemyślnika:

OKŁADKA 1
OKŁADKA 2
49 zł brutto
 • Przemyślnik w pięknej oprawie graficznej (OKŁADKA 1)
 • Aż 207 stron na Twoje notatki w formacie A5
 • Praktyka wdzięczności i uważności każdego dnia

Wysyłka zamówienia:

Paczkomat (+14,00 zł brutto)
Kurier (+19,00 zł brutto)

PROMOCJA!
WDZIĘCZNIK + PRZEMYŚLNIK
Dla Ciebie i Twojego dziecka
 
79 zł brutto
Cena regularna: 99 zł brutto
‍Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 79 zł netto
 • Przemyślnik w pięknej oprawie graficznej (OKŁADKA KWIATY). Aż 207 stron na Twoje notatki w formacie A5 Praktyka wdzięczności i uważności każdego dnia
 • Wdzięcznik – kreatywny dziennik dla dzieci w wieku 7-12 lat w pięknej oprawie graficznej (OKŁADKA ZIELONA) Aż 180 stron w formacie A5

Wysyłka zamówienia:

Paczkomat (+14,00 zł brutto)
Kurier (+19,00 zł brutto)

PROMOCJA!
WDZIĘCZNIK + PRZEMYŚLNIK + NEURODZIENNIK
Dla Ciebie i Twojego dziecka
 
99 zł brutto
Cena regularna: 147 zł brutto
‍Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 99 zł netto
 • Przemyślnik w pięknej oprawie graficznej (OKŁADKA KWIATY). Aż 207 stron na Twoje notatki w formacie A5 Praktyka wdzięczności i uważności każdego dnia
 • Wdzięcznik – kreatywny dziennik dla dzieci w wieku 7-12 lat w pięknej oprawie graficznej (OKŁADKA ZIELONA) Aż 180 stron w formacie A5
 • Neurodziennik. 365 ćwiczeń wspierających Twój mózg 120 stron w formacie 145 x 205 mm

 
Wysyłka zamówienia:

Dostawa za 1 zł netto